Náš malý, maličký svět

Náš malý, maličký svět - Jaromíra Kolárová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromíra Kolárová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Náš malý, maličký svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náš malý, maličký svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromíra Kolárová. Číst Náš malý, maličký svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román z pera známé spisovatelky, od jejíhož narození letos uplyne 100 let. V doslovu knihy píše její syn Dr. Vladimír Kolár: „Jméno mé maminky Jaromíry Kolárové si lidé nejvíce spojují s nezapomenutelnými filmovými komediemi Holky z porcelánu a Léto s kovbojem, ke kterým napsala scénáře. Mnozí si vybaví i její televizní hry Veronika, prostě Nika, Naděje má hluboké dno, Co Hedvika neřekla, Jsou určité hranice či filmy Jen o rodinných záležitostech, Zastihla mě noc nebo Dívka s mušlí. A zůstala po ní i pěkná řada čtenářsky úspěšných knih. Autobiografická próza Náš malý, maličký svět byla poprvé publikována v roce 1977. Toto je její druhé vydání. Kniha je doplněna fotografiemi z rodinného archivu.


...lý, maličký svět Autor: Kolárová, Jaromíra Nakladatel: Nakladatelství Kmen EAN: 9788090746930 ISBN: 978-80-907469-3- Ilustrace: Huttová, Ida Popis: 1× kniha, vázaná, 308 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Náš malý, maličký svět, Kolárová Jaromíra, kniha ... . vydání) Tak to je náš náš malý svět. Sem vede cest však žádná zpět. Zde každý tvor už poznal strach. Na každou z nás chlap hrubě sáh. Zde pravdu má vždy pouze muž. A tobě pláč jen smejvá růž. Už dávno vím, že život náš není co chceš, je to co máš. Náš malý, maličký svět (Československý spisovatel, Praha 1977), ve kterých vystupuje její teta Marie Benetková: Maminka napsa ... Náš malý, maličký svět, Kolárová Jaromíra, kniha ... . A tobě pláč jen smejvá růž. Už dávno vím, že život náš není co chceš, je to co máš. Náš malý, maličký svět (Československý spisovatel, Praha 1977), ve kterých vystupuje její teta Marie Benetková: Maminka napsala tátovi (z letního pobytu na Šumavě - pozn. V. K.) tak srdcervoucí dopis, že sedl na vlak a p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY