Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců

Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Darth Vader, všemi obávaný sithský lord, nelítostně stíhá povstaleckého pilota Luka Skywalkera, zodpovědného za zničení Hvězdy smrti. Vader se vydává po Lukových stopách až na planetu Vrogas Vas, kde se nachází prastarý chrám Jediů, kam se mladý Skywalker vypravil, aby pohlédl do slavné minulosti řádu. Mocný Sith se na Vrogas Vasu střetne s povstaleckými jednotkami i se svým nesmiřitelným rivalem, ambiciózním velitelem Karbinem, jenž chce Vadera zlikvidovat, aby mohl zaujmout jeho místo po císařově boku... Pokračování příběhu lorda Vadera, jenž tajně pátrá po mladém Skywalkerovi a vydává se po jeho stopách na planetu Vrogas Vas.


...ars - Vader sestřelen - Věznice povstalců; Listování ... Star Wars | Knihy Dobrovský ... . Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců kolektiv. Pokračování příběhu lorda Vadera, jenž tajně pátrá po mladém Skywalkerovi a vydává se po jeho stopách na planetu Vrogas Vas. How Darth Vader saved Luke from Prince Xizor - Explain Star Wars (BessY) - Duration: 4:21. Star Wars Comics Recommended for you Recenze: Star Wars: Vader sestřelen; Věznice povstalců. ... Příběh Vader sestřelen byl vůbec prvním cross ... Star Wars - Vader sestřelen - Věznice povstalců - kolektiv ... ... . ... Příběh Vader sestřelen byl vůbec prvním crossoverem mezi sériemi Star Wars a Darth Vader, což znamená, že se v něm sbíhaly oba příběhy. První sešit byl samostatný a následně se sešity střídaly vždy po jednom z každé série. Příběhově jde o velmi ... STAR WARS: Vader sestřelen - Věznice povstalců Pokračování příběhu lorda Vadera, jenž tajně pátrá p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY