Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku: Pěšky, na kole, lodi a na lyžích

Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku: Pěšky, na kole, lodi a na lyžích - Jan Hocek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hocek
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku: Pěšky, na kole, lodi a na lyžích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku: Pěšky, na kole, lodi a na lyžích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hocek. Číst Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku: Pěšky, na kole, lodi a na lyžích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zkušený cestovatel, který prošel celý svět, nezanedbává ani naši vlast a sousední Slovensko, kde je také spousta pozoruhodných míst, která je možné objevovat a která jsou krásná v každém ročním období. Tentokrát nás nezve do exotických končin, nýbrž do těch koutů naší země, kde se nabízejí přírodní a krajinné zajímavosti nejrůznějších typů. Pro ty, kteří by se chtěli nechat inspirovat k podobným cestám, ať už pěšky, na kole, lodí, nebo na běžkách, nechybí ani praktické rady a stručné popisy jednotlivých tras.


... dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku Přes 1600 km pěšky, na kole, lodí i na lyžích Jednodenní výlety s dětmi i výpravy pro dobrodruhy Příroda deseti národních parků a šestnácti chráněných oblastí Profesionální a panoramatické fotografie Barevné mapy s výškovými profily a praktické informace Gastrotipy a místní zajímavosti V této knize plné ... Kniha Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku ... ... ... Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku Autor: Hocek, Jan Nakladatel: Universum EAN: 9788076173798 ISBN: 978-80-7617-379-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku •Přes 1600 km pěšky, na kole, lodí i na lyžích •Jednodenní výlety s dětmi i výpravy pro dobrodruhy •Příroda deseti národních parků a šestnácti chráněných oblastí •P ... RECENZE KNIHY: Jan Hocek - Nejhezčí dobrodružné výpravy po ... ... . vydání) Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku •Přes 1600 km pěšky, na kole, lodí i na lyžích •Jednodenní výlety s dětmi i výpravy pro dobrodruhy •Příroda deseti národních parků a šestnácti chráněných oblastí •P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY