Léto - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele

Léto - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele - Václav Vokolek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Vokolek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léto - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Vokolek. Číst Léto - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha rozložená do čtyř svazků podle ročních dob je knihou pro poutníky a cestovatele. Je jakýmsi návodem, jak se pohybovat v krajině, abychom nebyli pouze bezduchými turisty. Lidé se dnes vydávají na cesty, ať již na kole, pěšky, letadle či lodí, a jako dávní poutníci si opět skládají velkolepost krajiny, paměť památek, souvislosti času a vzdáleností, do nezapomenutelného obrazu. Rámem k němu může být tato kniha. První část knihy se zabývá časem otisklým do krajiny. Časem dávných tradic, svátků, rituálů, duchovních tradic. Chceme ukázat, co vše se v létě v krajině dělo a co všechno bylo zapomenuto, protože jen tak můžeme krajině porozumět. Rozlehlejší část knihy se zabývá návody na letní cesty a možnostmi uvažování nad nimi. Součástí knihy je i rozhovor s cestovatelem diplomatem, jenž poznal svět daleko za běžnými horizonty a rád o tom vypráví.


... Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - říjen 2019 ... . ... Kniha rozložená do čtyř svazků podle ročních dob je knihou pro poutníky a cestovatele. Je jakýmsi návodem, jak se pohybovat v krajině, abychom nebyli pouze bezduchými turisty. ... Léto - Cesty za horizont Příručka pro poutníky a cestovatele. Přidat recenzi O čem je kniha Léto - Cesty za horizont? Kniha rozložená do čtyř svazků podle ročních dob je knihou pro poutníky a cestovatele. Je jakýmsi návodem, jak se pohybovat v krajině, abycho ... Cesty za horizont - Jaro | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Je jakýmsi návodem, jak se pohybovat v krajině, abychom nebyli pouze bezduchými turisty. Václav Vokolek Cesty za horizont Příručka pro poutníky a cestovatele / LÉTO Grafická úprava, koláže, obálka a sazba Michal Chodanič Odpovědný redaktor Filip Hladík Technická ... Léto Cesty za horizont - Příručka pro poutníky a cestovatele Podzim P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY