Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho

Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho - Suzy Fincham-Grayová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Suzy Fincham-Grayová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzy Fincham-Grayová. Číst Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Online je nyní tak snadné!





POPIS


Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. V autobiografické knize vypráví veselé i smutné příběhy ze života svých zvířecích pacientů a zaznamenává postupný vývoj od nejisté studentky, která je nervózní z každého složitějšího úkolu, až po sebevědomou lékařku, která je oddaná své práci a snaží se pro své pacienty udělat první poslední.


...Mí pacienti a další zvířata - Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Přidat komentář ... Jak udelat pastika pro psy levně | Mobilmania zboží ... . VeronikaZ. 29. února. Spíše realistický pohled mi nijak nevadil, odborné výrazy mi dokonce vyhovovaly, i tak ale strhávám dvě hvězdičky: ... Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Suzy Fincham-Gray ... Veterinářka - Chci.cz ... . Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Suzy Fincham-Grayová Nakladatel: Ikar 2019 Jak se z toho nezbl...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY