Tíha sněhu

Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Guay-Poliquin
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíha sněhu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tíha sněhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Guay-Poliquin. Číst Tíha sněhu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do blíže neurčené vesnice, snad někde v kanadských lesích, se v blíže neurčeném čase dostane zraněný mladý muž. Lidé jsou od vzdálených měst odříznutí závějemi sněhu, jsou bez elektřiny a docházejí jim zásoby. Přesto se zraněného ujmou a ubytují ho u podivínského Matthiase ve srubu nad vsí. Za dodávky potravin a za dřevo na otop se Matthias uvolí o mladíka pečovat. Občasné návštěvy řídnou, ti, kdo mohou, uvězněnou vesnici záhadně opouštějí. Matthias a jeho vnucený spolubydlící tvoří podivné společenství, plné pochopení i podezřívání. Každý má své tajemství, na které téměř bez ustání padá nový a nový sníh, jenž tíží domy i duše… Cena Generálního guvernéra Kanady, 6 dalších významných literárních ocenění Všechno pokrývá oslepující, bílý, zářivý sníh. Lidi pokrývá temná samota.Vydání knihy podpořil SODEC Québec.


...Tíha sněhu Přidat komentář. orinka3 ... Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin | Knihy Dobrovský ... . 1 09.11.2019. Po dočtení knihy jsem se musela podívat do slovníku cizích slov, co znamená dystopický. ... Tíha sněhu Autor: Guay-Poliquin, Christian Nakladatel: Argo EAN: 9788025728260 ISBN: 978-80-257-2826- Originál: Le poids de la neige Překlad: Navrátilová, Danuše Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 13,9 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Tíha sněhu kniha od: Chris ... Tíha sněhu - bazar | Databáze knih ... . vydání) Tíha sněhu kniha od: Christian Guay-Poliquin. 68 % ... Lidé jsou od vzdálených měst odříznutí závějemi sněhu, jsou bez elektřiny a docházejí jim zásoby. Přesto se zraněného ujmou a ubytují ho u podivínského Matthiase ve srubu nad vsí. Tíha sněhu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY