Rozhovory s andělem

Rozhovory s andělem - Gitta Mallaszová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gitta Mallaszová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhovory s andělem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozhovory s andělem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gitta Mallaszová. Číst Rozhovory s andělem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se zdá, že se všechno rozpadá, může se v tu chvíli rodit něco úplně nového. Co přijde, záleží na nás. Obnova může začít pouze zevnitř. Přesně to prožívali čtyři mladí umělci uprostřed nelidskostí druhé světové války, v Budapešti a jejím okolí. Hanna, Gitta, Lili a Josef nejsou bezmocné oběti okolností. Prahnou po pravdě, po smyslu života, po místě ve světě a zodpovědnosti. Pocítí sílu přítomnosti zalitou světlem, kousek po kousku se před nimi otevírají nové horizonty. Po šestnáct měsíců se věnovali poznávacím seancím, ze kterých se dochovalo 88 rozhovorů v záznamu Gitty Mallászové. Dokument dostal jméno Rozhovory s andělem. Z každého slova knihy čiší síla a naděje. Probouzí naši osobní zodpovědnost, důstojnost a svobodu. Zahání strach, povzbuzuje a obnovuje… Pobízí: „Zařte, žijte! Naplňte se světlem! Probuďte se, povstaňte! Je potřeba Vaše světlo! Vaše bytosti planou...“ Poznání, k němuž vedou andělova slova je katarzně aktuální. Promlouvá k současnému člověku coby probuzený průvodce, nabádá, ať v ruchu moderního světa každý z nás dozraje v Člověka. V roce 1944 se všem čtyřem podařilo zachránit před deportací stovky židovských žen a dívek, avšak dvě z protagonistek tohoto příběhu, Hanna a Lili, zahynuly ke konci války při panickém odvozu vězňů z nacistického koncentračního tábora v Ravensbrücku. Josef, odvlečený do pracovního tábora v Maďarsku, se také nevrátil. Gitta Mallászová jediná přežila, aby posléze na naléhání několika zájemců celý příběh zapsala a zveřejnila.


...ry s andělem. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... 60E. Rozhovory s přírodními anděly :: novaduchovnicesta.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ukázky ze skvělé knihy Inelie Benz, kterou do čestiny přeložil kolektiv nakladatelství Zlatý květ. https://zlatykvet.cz CHCETE-LI PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT FINANČNÍM DAREM NA ČÍSLO ... Rozhovory s and ... Inelia Benz: Andělé jako zákaznická podpora ~ ukázka z ... ... . https://zlatykvet.cz CHCETE-LI PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT FINANČNÍM DAREM NA ČÍSLO ... Rozhovory s andělem - Gitta Mallasz. Když se zdá, že se všechno rozpadá, může se v tu chvíli rodit něco úplně nového. Co přijde, záleží na nás. Obnova může začít pouze zevnitř. Přesně to prožívali čtyři mladí umělci uprostřed nelidskostí druhé světové války, v Budapešti a jejím okolí.Hanna, Gitta, Lili a ... Ku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY