Strašidelná chůva

Strašidelná chůva - Tuutikki Tolonen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tuutikki Tolonen
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná chůva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strašidelná chůva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tuutikki Tolonen. Číst Strašidelná chůva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí, že se specializuje na péči o děti a bude novou chůvou jejich dvou dcer. Autorce se podařilo vytvořit okouzlující svět, ve kterém skříně mluví a příšery pracují jako chůvy, svět, jenž svou propracovaností možná připomene svět Harryho Pottera. Určeno především čtenářům ve věku 8–12 let.


...lná chůva je prvý diel dvojdielnej série, ale príbeh je do veľkej miery uzavretý a pokračovanie (Mörköreitti) je skôr ďalším dobrodružstvom najmladšej zo súrodencov, Maikki ... Kniha Strašidelná chůva - Tuutikki Tolonen | knizniklub.cz ... . Kniha je určená pre samostatne čítajúce deti vo veku okolo 10 rokov, zaujme chlapcov i dievčatá. Hlavní hrdinovia, traja súrodenci, majú ... Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládež. Napsala Tuutikki Tolonen. Čte Bára Štěpánová. Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu po ... Dětská literatura | Strašidelná chůva | Nakladatelství Portál ... . Napsala Tuutikki Tolonen. Čte Bára Štěpánová. Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální. O tom, jak vlastně vypadají a jestli by se nedali využívat třeba jako chůva, zapřemýšlela finská autorka Tuutikki Tolonen a společně s ilustrátorem Pasim Pitkänenem je v knížce Strašidelná chůva nechala zhmotnit. Strašidelná chůva book....SOUVISEJÍCÍ KNIHY