Setkání v Bílé dámě, s vraždou

Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Zdena Salivarová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání v Bílé dámě, s vraždou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Setkání v Bílé dámě, s vraždou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání v Bílé dámě, s vraždou Online je nyní tak snadné!

POPIS


V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí divoké kanadské přírody a viktoriánského hotelu u jezera. Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice.


... v Bílé dámě, s vraždou Autor: Salivarová, Zdena a Škvorecký, Josef Nakladatel: MOBA EAN: 9788024386614 ISBN: 978-80-243-8661-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1 ... E-kniha: Setkání v Bílé dáme, s vraždou | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Kniha: Setkání v Bílé dáme, s vraždou Autor: Zdena Salivarová ; Josef Škvorecký Setkáváme se opět s inspektorem Sinclairem, hraběnkou Annou, její dcerou a kamarádkami ze saxofonového kvinteta. Setkání v Bílé dámě, s vraždou. ... Anotace. V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv z ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Josef Škvorecký,Zdena ... ... . Setkání v Bílé dámě, s vraždou. ... Anotace. V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY