Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory

Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory - Josef Petřek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Petřek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Petřek. Číst Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládaný text není klasickou učebnicí fyziologie v pravém slova smyslu, ale má spíše charakter repetitoria. Jsou v něm shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou podle názoru autora nezbytné k pochopení aktivity funkčních systémů zdravého člověka. Předností knihy je malý stránkový rozsah – vše podstatné je prezentováno v komprimované formě. Stručnost však není překážkou srozumitelnosti. Ke srozumitelnosti přispívá i přehlednost textu a jeho grafická úprava; důležité informace jsou odlišeny od rozšiřujících pomocí tučného písma. Pochopení prezentovaných faktů usnadňují i obrázky, tabulky a schémata. To vše studentům umožní snadnou orientaci v textu a výběr informací pro promýšlení a opakování učiva, což zkvalitní jejich přípravu na závěrečnou zkoušku. V neposlední řadě může text přispět k vytvoření dobrých předpokladů pro studium navazujících medicínských disciplín.


...vání matka moudrosti", tak to prostě je…, pokud pracujeme ve zdravotnictví či jsme (věčným) studentem, skvěle nám k repetitoriu poslouží zbrusu nová kniha Základy fyziologie člověka pro nelékařské obory nakladatelského domu Grada, která je možná stručnější, než jsme u podobných publikací zvyklí, zato však je mnohem přehlednější a vyzdvihuje ... Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory ... ... Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory Josef Petřek Nakladatel: Grada 2019 Základy fyziologie . člověka . pro nelékařské zdravotnické obory. GRADA Publishing. Josef Petřek. Základy fyziologie . člověka . pro nelékařské zdravotnické obory. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být reprodukována a ... ... Základy fyziologie člověka pro nelékařské zdravotnické obory ... . člověka . pro nelékařské zdravotnické obory. GRADA Publishing. Josef Petřek. Základy fyziologie . člověka . pro nelékařské zdravotnické obory. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být reprodukována a ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY