Řád sladkého sněhuláka

Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řád sladkého sněhuláka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řád sladkého sněhuláka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Řád sladkého sněhuláka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně. Odvezou ho do nemocnice a tam se dozví diagnózu – cukrovka. Nemoc, s kterou se už napořád musí potýkat. Bude moct žít jako dřív? A dál trénovat? Přemek i jeho rodiče a sestry už ví, že stojí na začátku dlouhé cesty. Ale Přemek taky ví, že v tom zdaleka není sám. Zvládne to? Řada Má to háček vzniká ve spolupráci s nakladatelstvím Pasparta. Jedná se o příběhy, které pomáhají dětem zvládnout složité životní situace.


...ád sladkého sněhuláka je z edice Má to háček ... Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová — Kniha.cz ... . Ta je určena všem, kteří se musejí poprat s nelehkou životní situací, především s nemocemi.... Více. 31.07.2019 Lucie Cooper. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Všechny informace o produktu Kniha Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová. Řád sladkého sněhuláka. ... Zvládne Přemek ... Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová od 176 Kč ... ... . Řád sladkého sněhuláka. ... Zvládne Přemek žít s cukrovkou a získat zasloužený řád? Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY