V první linii: Armádní generál Petr Pavel

V první linii: Armádní generál Petr Pavel - Vladimír Mertlík, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Mertlík,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V první linii: Armádní generál Petr Pavel.pdf


Chcete si knihu přečíst?V první linii: Armádní generál Petr Pavel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Mertlík,. Číst V první linii: Armádní generál Petr Pavel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vzpomínek i pohledů do budoucnosti armádního generála Petra Pavla.Otevřenými odpověďmi i slovy vzpomínek vypráví armádní generál Petr Pavel o své cestě z vojenského gymnázia k nejvyšší světové vojenské funkci, jaké kdy Čech dosáhl – předsedy Vojenského výboru NATO. Vzpomínky na dětství, záliby, návštěvy rozhodujících míst života, fotografická příloha ze soukromých alb. Jaký je držitel nejvyššího francouzského vyznamenání, Řádu čestné legie, a nejvyššího amerického vyznamenání, řádu Legie zásluh, v soukromí, prozradí generálovi nejbližší.Pohled bývalého náčelníka generálního štábu Armády ČR na pozici a bezpečnost naší země v příštích letech. Rozhovor s generálem Petrem Pavlem o zákulisí, v němž se rozhoduje o budoucím světě.


... linii Autor: Mertlík, Vladimír a Pavel, Petr Nakladatel: Academia EAN: 9788020029966 ISBN: 978-80-200-2996-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 484 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Petr Pavel a Vladimír Mertlík - V první linii - YouTube ... . vydání) Petr Pavel (* 1. listopadu 1961 Planá) je český voják, generál Armády České republiky, který v letech 2015-2018 působil jako předseda vojenského výboru NATO.Jako první zástupce zemí bývalé Varšavské smlouvy tak nastoupil do nejvyšší vojenské funkce Severoatlantické aliance.. V letech 2012 až 2015 byl náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky ... Všechny informace o produktu Kniha V první linii - Pavel Petr, porovnání cen z internetových obchodů, ho ... Armádní generál - Wikipedie ... .. V letech 2012 až 2015 byl náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky ... Všechny informace o produktu Kniha V první linii - Pavel Petr, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze V první linii - Pavel Petr. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... V první linii: Armádní generál Petr Pavel . skladem. 299 Kč ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY