Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná: Terapie pro osvícené ženy

Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná: Terapie pro osvícené ženy - Monika Bittlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Bittlová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná: Terapie pro osvícené ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná: Terapie pro osvícené ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Bittlová. Číst Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná: Terapie pro osvícené ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorně pojatá „příručka šťastného manželství“ od populární německé autorky, která je vystudovanou psycholožkou. Neuvěřitelně zábavná, upřímná a okouzlující knížka pojednává o dlouhodobém manželství. Úžasně zábavné příběhy z každodenního života jsou ideálním čtením pro všechny ženy, které žijí v mnohaletém manželství, ale i pro ty, které jsou teprve na začátku vztahu – aby věděly, do čeho jdou. Kniha dosáhla velkého uznání mezi čtenářkami; dá se tudíž souhlasit s oficiální anotací, která knihu označuje za „tak zábavnou a uklidňující jako je večer s vaší nejlepší kamarádkou“.


...mého muže, byla bych šťastně vdaná Autor: Bittlová, Monika Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075930651 ISBN: 978-80-7593-065-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 219 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Nech to plavat - Nakladatelství Beta ... . vydání) Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná: Terapie pro osvícené ženy Monika Bittlová Nakladatel: BETA Dobrovský 2019 E-kniha: Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná -- Terapie pro osvícené ženy - Monika Bittlová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná (Beletrie) - Terapie pro osvícené ženy Humorně pojatá „příručka šťastného manželství" od populární německé autorky, která je vystudovanou psycholožkou ... Nebyt meho muze byla bych stastne vdana monika bittlova ... ... . Nebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná (Beletrie) - Terapie pro osvícené ženy Humorně pojatá „příručka šťastného manželství" od populární německé autorky, která je vystudovanou psycholožkou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY