Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství

Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství - Daniel Pittet | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Pittet
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Pittet. Číst Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když bylo Danielovi 9 let, během ministrování ve fribourgské katedrále se seznámil s otcem Joëlem Allazem. Tím začala jeho kalvárie: po čtyři roky byl tímto manipulátorem sexuálně zneužívaný. Navzdory svému utrpení se však později začlenil do pracovního života, založil vlastní rodinu a našel nepředstavitelnou sílu svému agresorovi odpustit. Papež František k tomuto příběhu říká: „ Děkuji Danielovi, protože taková svědectví, jako je to jeho, prolamují hradbu mlčení nad skandály a utrpení a přinášejí světlo do strašlivě temných míst v životě církve.“ Podle švýcarského autora nové knihy s předmluvou papeže Františka nejde jen o přiznání viny pachatelů a případné odškodnění. Ale taky o šanci dosáhnout následného smíření a odpuštění. Sám po zveřejnění svého případu našel cestu ven z psychických potíží. A faráři, který ho víc než čtyři roky pravidelně znásilňoval, odpustil. "Odpuštění nevyléčí rány a nesmyje utrpení. Mně ale odpuštění pomohlo zničit pouta, která mě k němu připoutávala a bránila mi v životu," píše Pittet ve své nové knize.


...odpouštím vám - Přežít zničené dětství - Daniel Pittet ... Nowości | Knihovny dominikánských klášterů - společný katalog ... . Když bylo Danielovi 9 let, během ministrování ve fribourgské katedrále se seznámil s... Kniha: Otče, odpouštím vám -- Přežít zničené dětství - Daniel Pittet. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (přežít zničené dětství) Předmětná hesla Pittet, Daniel, 1959-Katolická církev ... Přežít zničené dětství. PITTET Daniel. Info: Cesta, 2 ... Otče, odpuštím vám - www.rosa.sk ... ... Přežít zničené dětství. PITTET Daniel. Info: Cesta, 2019 (1.) - váz., 200 str. EAN: 9788072952366 ISBN: 978-80-7295-236-6. Hodnocení: 0 hodnocení Otče, odpouštím vám 0. Pro hodnocení se přihlaste ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY