Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu

Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu - John Flanagan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Flanagan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Flanagan. Číst Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Will, nyní už plnohodnotný hraničář, se spolu s kurýrkou Alyss ocitne ve víru nového dobrodružství, které je oba zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má Will tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. Když se pak v lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít rozumné vysvětlení... nebo čarodějnictví opravdu existuje?


... informace o produktu Kniha Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu - Flanagan John, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu - Flanagan John ... Kniha Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu ... ... . Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu Autor: Flanagan, John Nakladatel: Egmont EAN: 9788025245965 ISBN: 978-80-252-4596-5 Originál: Ranger´s Apprentice - The Sorcerer in the North Překlad: Tenklová, Zdena Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 12,7 × 19,8 cm Rok vydání: 2019 (6. vydání) Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu ... Hraničářův učeň - Čaroděj na severu Flanagan John Cena: 257 Kč 94 % celkové hodnocení 9 hodnocení + 0 recenzí vložit recenz ... Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu ... ... . vydání) Hraničářův učeň - Kniha šestá - Čaroděj na severu ... Hraničářův učeň - Čaroděj na severu Flanagan John Cena: 257 Kč 94 % celkové hodnocení 9 hodnocení + 0 recenzí vložit recenz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY