Konec zlobení

Konec zlobení - Zuzana Pospíšilová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec zlobení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Konec zlobení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Konec zlobení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mysleli jste si, že se zlobivé děti nemůžou polepšit? Ale kdepak, jde to. Jen je k tomu někdy zapotřebí trochu čar a kouzel. Paní učitelka Lada to s 2. B nemá vůbec jednoduché. Je to totiž třída plná zlobivých dětí, kterou nechce nikdo učit. Naštěstí ale paní učitelka nečekaně získá kouzelného pomocníka, díky kterému se jí podaří se zlobením zatočit. Jak? To si přečtěte v jubilejní 100. knížce oblíbené dětské autorky Zuzany Pospíšilové.


...lobení Učit ve 2. B není žádný med ... Konec zlobení - Knihy.cz ... . Je to totiž třída plná malých zlobivců, na které je každý krátký. Když ale nová paní učitelka získá nečekaného kouzelného... Ke knize "Konec zlobení" doporučujeme také: Sedmnáctka Ludvíková, Jitka Cena: 239 Kč Deník báječného kamaráda Kinney, Jeff Cena: 195 Kč Náčelník z Vysočiny Howell, Hannah Cena: 246 Kč Škola jednorožců ... Konec zlobení Mysleli jste si, že ... Konec zlobení / Nejlevnější knihy ... ... Konec zlobení Mysleli jste si, že se zlobivé děti nemůžou polepšit? Ale kdepak, jde to. Jen je k tomu někdy zapotřebí trochu čar a kouzel. Paní učitelka Lada to s 2. B nemá vůbec jednoduché. Je to totiž třída plná zlobivých dětí, kterou nechce nikdo učit. Naštěstí ale paní učitelka nečekaně získá k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY