Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku

Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku Online je nyní tak snadné!

POPIS


První část publikace se věnuje rekapitulaci akcí, které během deseti let uspořádalo město Mělník k uctění památky Jana Palacha a k připomenutí lidských pochodní z dalších evropských zemí (Maďarsko, Německo, Polsko, Rumunsko, Litva, Ukrajina), jejichž medailonky zpracoval PhDr. Petr Blažek (jedná se o Sándora Bauera, Oskara Brusewitze, Ryszarda Siwiece, Romasa Kalanta, Livia Babese, Vasyla Makucha a Oleksa Hirnyka). Druhá část je pak věnována vzpomínkám a výpovědím spolužáků Jana Palacha ze základní a střední školy, které zpracovali čtyři studenti mělnického gymnázia pod vedením profesorky Renaty Špačkové. Studenti se setkali kromě spolužáků s Janovými profesory, s tvůrci dokumentárních i hraných filmů s tématikou Jana Palacha, besedovali s farářem, který kázal nad jeho hrobem a vypravili se také do ateliéru Olbrama Zoubka, autora posmrtné masky.


...polužák Jenda -- Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku - kol ... Významné osobnosti minulosti - strana 8 z 91 | Kupte Knihy ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Spolužák Jenda Spolužák Jenda ... 9788090585591. Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku. Manufacturer: Gymnázium Jana Palacha. Varianta: Kniha 189 K ... Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku kol. Nakladatelé: Gymnázium Jana Palacha , Město Mělník 2019 Pocta Janu Palachovi a dalším ... Jungmannovy Sady - Melnik, Czech Republic - Public School ... ... . Nakladatelé: Gymnázium Jana Palacha , Město Mělník 2019 Pocta Janu Palachovi a dalším živým pochodním v sovětském bloku. autor neuveden. Info: Město Mělník, 2019 (1.) - brož., 147 str. EAN: Spolužák Jenda: Pocta Janu Palachovi a dalším živým...SOUVISEJÍCÍ KNIHY