Sever proti Jihu

Sever proti Jihu - Jules Verne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sever proti Jihu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sever proti Jihu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Sever proti Jihu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj knihy nás zavádí do Spojených států amerických v době občanské války v letech 1861-1865. Hlavní postavu příběhu je floridský farmář James Burbank, vlastnící poblíž Jacksonville prosperující plantáž Camdless Bay. Pro své protiotrokářské smýšlení je Burbank trnem v oku svému otrokářskému okolí. Jeho protivníkem je zejména padouch Texar, který bývá pravidelně podezřelý z účasti na různých zločinech, ale vždy prokáže neotřesitelné alibi.


...ká občanská válka (1861-1865) byl ozbrojený konflikt, jenž probíhal na severoamerickém kontinentu mezi státy Unie a státy Konfederace, což byla koalice jedenácti amerických států, které se chtěly odtrhnout od Unie ... Občanská válka v USA ("Válka Severu proti Jihu") ... .Jelikož státy Konfederace byly soustředěny v jihovýchodní části Unie, nazývá se tato válka také válkou Severu proti Jihu. Seriál Sever proti Juhu online - Jeden pochází z průmyslnické rodiny ze Severu, druhý z rodiny jižanských plantážníků. Americká občanská válka (Sever proti Jihu) Autor, revidující: Václav Němec, Jan Surý V „Novém světě" dochází ke vzniku nové velmoci. V roce 1783 uzavřely Spojené státy americké mír ... lokalka - sever proti jihu - YouTube ... . Americká občanská válka (Sever proti Jihu) Autor, revidující: Václav Němec, Jan Surý V „Novém světě" dochází ke vzniku nové velmoci. V roce 1783 uzavřely Spojené státy americké mír ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY