Kluci netančej!

Kluci netančej! - Olga Stehlíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Stehlíková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluci netančej!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kluci netančej! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Stehlíková. Číst Kluci netančej! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj příběhu je situovaný do současné Prahy, vystupují v něm obyčejní školáci s láskou k baletu – tanci a hudbě, kteří jsou pro svou vášeň ochotni leccos obětovat. Malí tanečníci z uměleckého baletního souboru se chystají na baletní soutěž. Během třítýdenní přípravy na soutěž poznávají jeden druhého, ostatní děti a vedoucí v souboru i ve škole, a hlavně sami sebe, svůj vlastní charakter. Do příběhu se zapojuje také trenérka Saša a Tomášova maminka, obě bývalé tanečnice. Příběh vrcholí napínavou scénou na baletní soutěži. Kniha přináší příběh z neobvyklého tanečního prostředí, které kombinuje vrcholový sport s uměním a hudbou, je to také vyprávění o tom, jak bojovat s genderovými předsudky, zorientovat se sám v sobě a přijmout svou i cizí jinakost. Kniha je určena dětem ve věku 10–14 let.Olga Stehlíková vystudovala bohemistiku a lingvistiku na FFUK v Praze. Působí jako nakladatelská i časopisecká redaktorka, editorka a literární publicistka.


...netančej jasně poukazuje na to, že hoši klidně tančit mohouí a tančí ... Kluci netančej • mujRozhlas ... . Autorka se totiž lehce zmiňuje i o stávající baletní scéně. Co se týče samotného baletu, tak tanec je vám jednoduše předložen a zobrazen. Děti se naučí nová slova, která k němu patří, a pochopí, jakým stylem se zřejmě tančí. Kluci netančej! Autor: Stehlíková, Olga Nakladatel: Portál EAN: 9788026214403 ISBN: 978-80-262-1440-3 Ilustrace: Fibrich, Lukáš ... Kluci netančej! je přesně ten typ knihy. Teoretizování o šikaně, s ... Kluci netančej! - Olga Stehlíková; Lukáš Fibrich | Knihy ... ... ... Kluci netančej! je přesně ten typ knihy. Teoretizování o šikaně, strachu se svěřit dospělým a dalších negativních pocitech se díky Tomášovi mění na konkrétní problém konkrétního dítěte. Jako každý rodič doufám, že se dcera s něčím takovým nesetká, ale je potřeba, aby věděla, že se takové věci dějí. KLUC...SOUVISEJÍCÍ KNIHY