Jak mi dneska je?: 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení

Jak mi dneska je?: 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení - Thomas Prünte | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Prünte
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak mi dneska je?: 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak mi dneska je?: 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Prünte. Číst Jak mi dneska je?: 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení Online je nyní tak snadné!

POPIS


To, jak začneme terapeutické sezení, může zabarvit celý jeho průběh. Překvapivým začátkem může terapeut vyvolat klientovu zvědavost a oživit rozhovor. Tato kniha se zabývá tím, jak lze úvodních deset minut terapie zvládnout s větším uvědoměním i jak se dá obecně rozšířit terapeutický rejstřík. Nabízené techniky slouží třeba regulaci emocí, hledání zdrojů a vyjadřování skrytých potřeb. Probíhají nejen v řeči, ale i za pomoci tužky nebo neverbálně. Některé z nich jsou dosti překvapivé nebo provokativní. Zkuste se třeba svého klienta zeptat, jak vám dneska je – ne klientovi, ale vám, terapeutovi! Možná tím procvičíte jeho schopnost vcítění. Kniha obsahuje ukázky z rozhovorů i upozornění, na co si je třeba u každé metody dávat obzvláštní pozor. Autor tvrdí, že i když všechny předkládané techniky sám nevymyslel, všechny je vyzkoušel a žádného klienta tím nepřiměl k předčasnému ukončení terapie. Thomas Prünte je certifikovaný psycholog, psychoterapeut, párový terapeut a kouč. Již více než 25 let provozuje svou vlastní praxi v Hamburku.


...k mi dneska je? vyšla poprvé v Německu roku 2017 a nyní vychází v nakladatelství Portál jako první publikace tohoto autora také v českém překladu ... Jak mi dneska je? - Thomas Prünte | Knihy na Martinus.cz ... . Jak napovídá její podtitul, rozhodl se autor představit čtenářům 44 způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení s klientem. Hledáte Jak mi dneska je? 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení od Thomas Prünte? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Publikace: Jak mi dneska je? 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení - Prünte Thomas. To, ja ... Jak mi dneska je? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . 33 prodejen po celé ČR Publikace: Jak mi dneska je? 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení - Prünte Thomas. To, jak začneme terapeutické sezení, může zabarvit celý jeho průběh. Překvapivým začátkem může terapeut vyvolat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY