Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském

Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském - Milan Hrdlička | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Hrdlička
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Hrdlička. Číst Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském Online je nyní tak snadné!

POPIS


V autorském sborníku mapuje bohemista Milan Hrdlička posledních deset let své publikační činnosti v oboru vyučování češtině studentů s jiným než českým mateřským jazykem. Opírá se o dlouholetou praxi pedagogickou i výzkumnou, výsledky pozorování a teoretické hodnoticí výstupy zakládá na bohatém příkladovém materiálu. Zkušenost kontaktu bohemisty s jinojazyčným prostředím potvrzuje nejen pracovním stykem se zahraničními studenty na domovské akademické půdě, ale také autentickými poznatky získanými při několikaletém výzkumném pobytu v Jižní Koreji. Autor uspořádal vybrané stati do oddílů podle místa jejich časopiseckého publikování (Český jazyk a literatura a polský časopis Bohemistyka); třetí oddíl jsou Varia. Knihu uvedl vstupním slovem, stručně charakterizujícím motivaci a okolnosti vzniku projektu. Dvě krátké beletrizující vsuvky naznačují, že jde o práci v jistém smyslu bilanční – a současně určenou širšímu okruhu zájemců. Publikaci doplňuje anglické resumé a autorská bibliografie 2016–2018.


...ladnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském - Milan ... ... . Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském Hrdlička Milan. V autorském sborníku mapuje bohemista Milan Hrdlička posledních deset let své publikační činnosti v oboru vyučování češtině studentů s jiným než českým mateřským jazykem. Opírá se o dlouholetou praxi pedagogickou i výzkumnou, výsledky pozorování a ... Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském Autor: Hrdlička, Milan N ... Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském - Milan ... ... . Opírá se o dlouholetou praxi pedagogickou i výzkumnou, výsledky pozorování a ... Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském Autor: Hrdlička, Milan Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024642857 ISBN: 978-80-246-4285-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 166 stran, česky Rozměry: 15,7 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Elektronická kniha: Kapitoly o češtině jako jazyku nemateřském Autor: Milan Hrdl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY