Doktorka Micka – Nešikovné štěně

Doktorka Micka – Nešikovné štěně - Jane Clarkeová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Clarkeová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Doktorka Micka – Nešikovné štěně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doktorka Micka – Nešikovné štěně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Clarkeová. Číst Doktorka Micka – Nešikovné štěně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se s novými hrdiny – doktorkou Mickou a jejím asistentem Burákem! V Bodlákově slavnostně otevřeli nový bazén a doktorka Micka dostala za úkol vytvořit plakát s pravidly pro návštěvníky. Od práce ji vyruší volání o pomoc. Malé štěně mělo nehodu a poranilo si ocásek. Micka a Burák naštěstí ví co s tím!Unikátní spojení roztomilých fotek zvířátek a ilustrací. Tuto vtipnou sérii budou děti milovat!


... se s novými hrdiny - doktorkou Mickou a jejím asistentem Burákem! V Bodlákově slavnostně otevřeli nový bazén a doktorka Micka dostala za úkol vytvořit plakát s pravidly pro návštěvníky ... doktorka - NajduZboží.cz ... . Od práce ji vyruší volání o pomoc. Malé štěně mělo neh Doktorka Micka - Nešikovné štěně Clarkeová, Jane Cena: 99 Kč (e-book) Doktorka Micka Clarkeová, Jane Cena: 99 Kč Doktorka Micka Clarkeová, Jane Cena: 127 Kč (e-book) Doktorka Micka Clarkeová, Jane Cena: 219 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ... Seznamte se s novými hrdiny - doktorkou Mickou a jejím asistentem Burákem! V Bodlákově slavnostně otevřeli nový bazén a doktorka Micka dostala za úkol vytvořit plakát s pravidly pro n ... Doktorka Micka - Nešikovné štěně - pomůže maličkému Čendu ... ... . ... Seznamte se s novými hrdiny - doktorkou Mickou a jejím asistentem Burákem! V Bodlákově slavnostně otevřeli nový bazén a doktorka Micka dostala za úkol vytvořit plakát s pravidly pro návštěvníky. Od práce ji vyruší vol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY