Ani muk

Ani muk - David Jackson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Jackson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ani muk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ani muk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jackson. Číst Ani muk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetl si knhkupec z Prahy, Perlové ulice Když chcete mít dítě, ale neřešit porod, plenky, bolesti, tak si dítě uneste. Nejlépe tak šestileté. Hezky ho zavřete ve svém na pohled všedním domě a schovejte ho před celým světem. Co ale uděláte, když vám u dveří zazvoní policie a začne se o vás zajímat. Opravdu o vás nevědí, nebo se smyčka stahuje? Svižně napsaný thriller o svérázné pomoci dětem a o hře na rodinu.


...je zkrátka hra, která baví všechny, každý si v ní najde to svoje ... Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk! Celé predstavenie (60 ... ... . Výběr z témat: Z naší stálé nabídky deseti témat si vyberete to, které vás zajímá: například VESMÍR, FILM, nebo LIDSKÉ TĚLO. A pak už jen stačí objednat a zaplatit. Ani-Muk odesíláme do 3 dnů od zaplacení. Aktuání hlášení: náš e-shop je stále v provozu! Sady posíláme přímo k vám domů (kurýrem anebo Česku poštou). Objednávky expedujeme do 3 prac.dní (většinou to stihneme i rychl ... Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk! Celé predstavenie (60 ... ... . Objednávky expedujeme do 3 prac.dní (většinou to stihneme i rychleji). Vše, co k vyrábění s námi potřebujete, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY