Velkolepá kniha o zvířatech

Velkolepá kniha o zvířatech - Tom Jackson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Jackson
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velkolepá kniha o zvířatech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velkolepá kniha o zvířatech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Jackson. Číst Velkolepá kniha o zvířatech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úžasní divocí savci jsou všude kolem nás – v horách, na savanách, chladných tundrách i v korunách stromů. Na stránkách Velkolepého atlasu zvířat najdete detailní barevné ilustrace těch nejmajestátnějších savců jako je panda velká, slon africký, lední medvěd a lemur kata. Stručné informace se zaměřují na jedinečné chování a schopnosti každého zvířete, a rámečky s fakty umožní čtenáři porovnat jednotlivá zvířata co do velikosti, místa výskytu, délky života a stravy. Bohaté a realistické ilustrace probudí ve čtenářích zájem o majestátní zvířata ze všech koutů světa.


...elkolepá kniha o zvířatech. Tom Jackson ... Velka kniha o zviratech | Sleviste.cz ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 21 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Hledáte Velkolepá kniha o prehistorických zvířatech od Tom Jackson? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Velkolepá kniha o zvířatech Tom Jackson Nakladatel: Drobek 2019 Velkolepá kniha o zvířatech. Tom Jackson. 399 K ... Velkolepá kniha ... Kniha: Velkolepá kniha o prehistorických zvířatech (Tom ... ... . Tom Jackson. 399 K ... Velkolepá kniha o prehistorických zvířatech. O nás; Kontakt ... Velkolepá kniha o zvířatech Tom Jackson Jméno lovce: Z čeho se skládá gorilí snídaně? Kde se vyskytuje nosorožec tuponosí? Čím se živí kosorožec horský? Kolikati let se dožívá klokan rudý? Koli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY