Protovy světy

Protovy světy - Gene Brewer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gene Brewer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Protovy světy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Protovy světy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gene Brewer. Číst Protovy světy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prot je zpět… a tentokrát naposledy. Tvrdí, že přiletěl z planety K-PAX, kde žijí všechny bytosti v harmonii – nezabíjí se pro potravu, neválčí, nevedou spory. A teď se ocitl na Zemi a má o ní podat zprávu. Už tady několikrát byl – a v příbězích Svět podle prota a Na světelném paprsku dokázal mnoha lidem navždy změnit jejich životy. Sice ho zavřeli do Manhattanského psychiatrického ústavu, ale to ho nezastaví. Když je tu však prot, pacient Robert upadá znovu do katatonie. A doktor Brewer, Robertův a protův psychiatr, má opět omezený čas na to, aby odhalil protova tajemství a vrátil Roberta zpět do života. To ale bude muset prot odletět – a s ním vybraná stovka lidských bytostí, která chce žít na dokonalé planetě K-Pax. Protovy světy uzavírají příběh o nevšedním bláznu v našem dosti krvelačném světě. Na konci knihy se čtenář dočká i protovy svérázné, ironické a upřímné zprávy o Zemi.


... že Protovy světy jsou o chloupek slabší než první kniha ... Protovy světy - Knihy.cz ... . Ale upřímně řečeno, tu je těžké překonat. I třetí díl série je pořád čtivý a nechybí v něm nic z toho, pro co mám příběh prota rád. Bavil mne až do konce, tešil jsem se na každou další stránku, strávil jsem nad ním příjemné chvíle. Protovy světy Autor: Brewer, Gene Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076172067 ISBN: 978-80-7617-206-7 Originál: K-Pax III: The World of prot a Prot's Report Překlad: Podaný, Richard Popis: 1× kniha, vázaná, 274 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Protovy světy - Gene Brewer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Protovy světy - Gene Brewer. PROTOVY SVĚTY Před lety jsem četla Brewerovy knihy o prot ... Svět podle Prota: Protovy světy - Gene Brewer | Databáze knih ... . PROTOVY SVĚTY Před lety jsem četla Brewerovy knihy o protovi a zcela...SOUVISEJÍCÍ KNIHY