Okamžik pravdy

Okamžik pravdy - Steve Berry | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Berry
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Okamžik pravdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okamžik pravdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Berry. Číst Okamžik pravdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když v dubnu roku 1968 třeskl výstřel a Martin Luther King zůstal ležet v tratolišti krve, Amerika se otřásla v základech. Ovšem teprve nyní, o půlstoletí později, začínají vycházet najevo okolnosti, které tuto zlomovou událost staví do zcela jiného světla, než jak ji popisuje historie. Cotton Malone váhá, zda světu odkrýt celou pravdu. Není to snadné rozhodování. Ve svých úvahách se musí vrátit na samotný začátek vlastní kariéry, kdy velmi rád přijal nabídku jakési Stephanie Nelleové z ministerstva spravedlnosti. Dostal tenkrát za úkol vyzvednout ze dna Karibiku kufřík s mincí nedozírné hodnoty. Z potápěčské mise se však vyklubalo netušené drama – v kufříku se totiž skrývalo ještě něco dalšího, o co projevovalo nebývalý zájem nejen ministerstvo spravedlnosti, ale také FBI. Informace, jichž se tehdy dobral, mu vyrazily dech. Malone upřímně litoval, že raději nezůstaly pohřbeny na mořském dně. Mlčel o nich celé roky, ale nedávno se k němu dávné události znovu vrátily. A tak teď stojí před nejobtížnějším rozhodnutím svého života – má nastolit okamžik pravdy a odhalit padesát let staré tajemství, které může zásadně přepsat historii?


...Okamžik pravdy Když v dubnu roku 1968 třeskl výstřel a Martin Luther King zůstal ležet v tratolišti krve, Amerika se otřásla v základech ... Okamžik pravdy - Steve Berry | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Ovšem teprve nyní, o půlstoletí později, začínají vycházet najevo okolnosti, které tuto zlomovou událost staví do zcela jiného světla, než jak ji popisuje historie. Tibetan Meditation Music, Meditation, Healing, Sleep, Chakra, Yoga, Spa, Study, Zen, Relax, 3186C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema - Relaxing Music ... Kniha Okamžik pravdy Přidat komentář. Dandulka. 1 30. dubna. Po delším čase se tahle kniha opravd ... Bratři Gageové: Okamžik pravdy - Red Garnier | Databáze knih ... . Yellow Brick Cinema - Relaxing Music ... Kniha Okamžik pravdy Přidat komentář. Dandulka. 1 30. dubna. Po delším čase se tahle kniha opravdu povedla. ... Rain Sounds 1 Hours | Sound of Rain Meditation | Autogenic Training | Deep Sleep | Relaxing Sounds - Duration: 1:00:01. Global Mantra - Relaxin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY