Bod tání

Bod tání - Martin Němec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Němec
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bod tání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bod tání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Němec. Číst Bod tání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvacet povídek, u nichž roztaje i ten nejnáročnější čtenář.Bod tání je již třetí povídkový soubor hudebníka, malíře a spisovatele Martina Němce. Dvacet příběhů s často bezejmennými protagonisty vychází z reálného světa kolem nás, ale nezřídka čtenáře konfrontuje s čímsi fantaskním, magickým, nevysvětlitelným. Proti tomu autor staví povídky, které na první pohled působí banálně – například třídní sraz po letech –, ale tento dojem i díky obraznému, místy až básnickému jazyku Němcových textů záhy mizí.


...ší teplotu tání mají některé sloučeniny uhlíku ... Bod tání kovů, teplota tání, tavná teplota kovových prvků ... ... ... bod tání - Wiktionary ... ší teplotu tání mají některé sloučeniny uhlíku. Teplota tuhnutí. Teplota tuhnutí je teplota, při níž se kapalina mění na pevnou látku. U krystalické látky je její velikost stejná jako teplota tání.. U čisté vody se teplota tuhnutí označuje běžným termínem bod tuhnut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY