Moudrost psychopatů: Svatí, špioni a sérioví vrazi

Moudrost psychopatů: Svatí, špioni a sérioví vrazi - Kevin Dutton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Dutton
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost psychopatů: Svatí, špioni a sérioví vrazi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moudrost psychopatů: Svatí, špioni a sérioví vrazi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Dutton. Číst Moudrost psychopatů: Svatí, špioni a sérioví vrazi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na své strhující cestě do života psychopatů a jejich vychytralého chování známý oxfordský psycholog Kevin Dutton odhaluje existenci stupnice „šílenství“, na níž má své místo každý z nás. S pomocí nejnovějších metod zobrazování mozku a rozvíjejících se neurověd ukazuje, že brilantní neurochirurg, postrádající empatii, má se sériovým vrahem, jenž zabíjí pro potěchu, společného víc, než bychom si chtěli připustit, a že lupič na spoře osvětleném parkovišti může být stejně ledově klidný jako ten nejúspěšnější podnikatel. Když autor rozvíjí svou teorii, že psychopatické sklony má v určité míře každý, dochází k názoru, že společnost jako celek je dnes psychopatičtější než kdy předtím. Koneckonců, psychopati bývají nebojácní, sebevědomí, okouzlující, bezohlední a soustředění na cíl – což jsou vlastnosti jak šité na míru úspěchu v 21. století. Moudrost psychopatů, provokativní po všech stránkách, je vzrušující dobrodružství, jež odkrývá, že právě naše zavrhované temné stránky často ukrývají trumfy úspěšnosti. Prof. Kevin Dutton je výzkumný psycholog v Calleva Research Centre for Evolution and Human Sciences na Magdalen College při Oxfordské univerzitě. Je členem Královské lékařské společnosti a Společnosti pro vědecké studium psychopatie. Česky vyšla též jeho kniha Psychopatův průvodce na cestě k úspěchu.


...t psychopatů: Svatí, špioni a sérioví vrazi ... Tip na knihu: Moudrost psychopatů (Kevin Dutton) | Klub ... ... . Kevin Dutton ... Moudrost psychopatů Autor: Dutton, Kevin Nakladatel: Portál EAN: 9788026214625 ISBN: 978-80-262-1462-5 Originál: The Wisdom of Psychopaths Překlad: Červenková, Renata Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Moudrost psychopatů, provokativní po všech stránkách, je vzrušující dobrodružství, jež odkrývá, že právě naše zavrhované temné stránky často ukrývají trumfy úspěšnosti. (svatí, špioni a sérioví vrazi) Moudrost p ... Kniha: Moudrost psychopatů - Kevin Dutton | Knihy.ABZ.cz ... . (svatí, špioni a sérioví vrazi) Moudrost psychopatů, provokativní po všech stránkách, je vzrušující dobrodružství, jež odkrývá, že právě naše zavrhované temné stránky často ukrývají trumfy úspěšnosti. ... Podtitul: Svatí, špioni a sérioví vrazi. Překladatel: Červenková, Renata. Všechny informace o produktu Kniha Moudrost psychopatů, porovnání cen z intern...SOUVISEJÍCÍ KNIHY