I motýli pláčou

I motýli pláčou - Marky Volf | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marky Volf
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
I motýli pláčou.pdf


Chcete si knihu přečíst?I motýli pláčou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marky Volf. Číst I motýli pláčou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skutečný příběh o tom, jak je důležité udržet si potřebný odstup a zachovat chladnou hlavu. Být rozvedenou ženou, matkou dospívajícího syna a zároveň onkologickou pacientkou v cizí zemi není jednoduché. A navíc, řešit vztah se dvěma muži a zvolit lásku, to už stojí velké úsilí. Autorka v knize popisuje rok svého života, provádí čtenáře temnými zákoutími, kam až ji nemoc dostala, a spolu s nemocí řeší i své zamotané milostné vztahy. Ale zároveň dává naději, že i s nelehkou životní situací, jakou je nemoc, se lze vyrovnat s nadhledem, odhodláním a humorem. Vždyť stačí jen jedno mávnutí motýlích křídel a všechno může být jinak. Tohle není manuál na přežití, tohle je život .


...i pláčou Autor: Volf, Marky Nakladatel: Jonathan Livingston EAN: 9788075511201 ISBN: 978-80-7551-120-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 512 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha I motýli pláčou - Marky Volf | knizniklub.cz ... . vydání) Kniha I motýli pláčou je jejím příběhem, může být však pomocnou rukou těm ženám, které si podobnou anabází prošly nebo právě procházejí, a ze všeho nejvíce potřebují cítit, že v tom nejsou samy. Že to, co se jim děje, lze přežít a uzdravit se, naučit se mít se ráda, a také najít nový směr své životní ... Kniha I motýli pláčou Přidat komentář. eva3992. 3 16. dubna. ... I motýli pláčou: Marky Volf překonala rakovinu a napsala ... ... . Že to, co se jim děje, lze přežít a uzdravit se, naučit se mít se ráda, a také najít nový směr své životní ... Kniha I motýli pláčou Přidat komentář. eva3992. 3 16. dubna. Skutečný příběh autorky o tom, jak bojovala s rakovinou. ... Marky Volf - autor. 9.8K likes. Kniha ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY