Temné nadání – Zlatá klec

Temné nadání – Zlatá klec - VIc Jamesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
VIc Jamesová
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné nadání – Zlatá klec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné nadání – Zlatá klec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor VIc Jamesová. Číst Temné nadání – Zlatá klec Online je nyní tak snadné!





POPIS


"Dekadentní vize Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností. První díl dystopické série. "Svět je v rukou Mocných. Díky magické Síle ovládají politiku, obchod, finance i životy obyčejných lidí. Ti, kteří mezi ně nepatří, musí nastoupit na desetileté nucené práce. V naději, že zůstanou pohromadě, nastupují Hadleyovi do služby společně se svými dětmi. V den odjezdu je však šestnáctiletý Luke poslán do nejhoršího pracovního tábora v zemi. Zbytek rodiny odjíždí do přepychového sídla nejmocnější rodiny v Anglii. Budou ještě někdy spolu?


...le nevím, co si mám o knize myslet. Přečetla jsem jí už před více než týdnem, ale mám z ní pořád takovou divnou " pachuť " ... Temné nadání - Zlatá klec | O2 Knihovna ... . Od začátku je z knihy cítit, že to bude mít pokračování, a tak je děj místy velmi pomalý a vlastně si myslím, že by šlo vypustit minimálně půlku děje. Temné nadání - Zlatá klec Vic Jamesová ... Zlatá klec 27.02.2019 „Už od prologu mě kniha nesmírně vtáhla do děje. Akcí nabitý začátek, který nám ukazuje nešťastnou matku bojující o svobodu své dcerky, nakonec končí tragicky. A hned dalš ... Kniha: Temné nadání - Zlatá klec - Vic Jamesová | Knihy.ABZ.cz ... . Akcí nabitý začátek, který nám ukazuje nešťastnou matku bojující o svobodu své dcerky, nakonec končí tragicky. A hned další kapitola začíná u šestnáctiletého chlapce, který řeší školu, aniž ... Knihy Dystopie Temn...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY