Ať řekneš cokoli

Ať řekneš cokoli - Gillian McAllister | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gillian McAllister
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ať řekneš cokoli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ať řekneš cokoli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gillian McAllister. Číst Ať řekneš cokoli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Joanna je šťastně vdaná, ale i po třicítce se stále tak trochu hledá, vyhýbá se zodpovědnosti a nerada se rozhoduje. Nepříjemné záležitosti odsouvá, nezaplacené účty schová pod postel – přesný opak jejího muže Reubena. Jednoho pátečního večera si vyrazí ven s kamarádkou. V baru je však začne obtěžovat jakýsi muž, a protože ho Joanna nedokáže rázně odmítnout, raději z podniku samy odejdou. Cestou domů však za sebou Joanna zaslechne kroky a je si téměř jistá, že je to onen muž z baru – navíc má stejné červené tenisky. A tak ho Joanna překvapí, v pudu sebezáchovy do něj strčí a on spadne z mokrých schodů… A pak to Joanně dojde – pod schody v liduprázdné uličce leží bezvládné tělo muže s tváří v kaluži vody a to, jak se ona sama teď zachová, změní její život. Zavolá pomoc a ponese následky? Uteče, protože to byla sebeobrana, a byla tak v právu? A je to vlastně ten muž, co ji obtěžoval?


...kneš cokoli 2019; Všechno, jen ne pravda 2018; Kniha Ať řekneš cokoli je v ... Ať řekneš cokoli - Gillian McAllister — Kniha.cz ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 42x: Čtenářské výzvě ... Obsah knihy: Ať řekneš cokoli. Joanna je šťastně vdaná, ale i po třicítce se stále tak trochu hledá, vyhýbá se zodpovědnosti a nerada se rozhoduje. Nepříjemné záležitosti odsouvá, nezaplacené účty schová pod postel - přesný opak jejího muže Reubena. Jednoho pátečního večera si vyrazí ven s kamarádkou. Ať řekneš cokol ... Kniha Ať řekneš cokoli - Gillian McAllister | knizniklub.cz ... . Jednoho pátečního večera si vyrazí ven s kamarádkou. Ať řekneš cokoli 2019; Všechno, jen ne pravda 2018; Kniha Ať řekneš cokoli je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 42x: Čtenářské výzvě ... Ať řekneš cokoli Autor: McAllister, Gillian Nakladatel: Ikar EAN: 9788024937748 ISBN: 978-80-249-3774-8 Originál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY