Srdce stoupá vzhůru

Srdce stoupá vzhůru - Zdenka Blechová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce stoupá vzhůru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce stoupá vzhůru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Srdce stoupá vzhůru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní až do konce října. Je takovým časosběrným materiálem mých myšlenek a prožitků v tomto časovém úseku. Chci vám ukázat, jak se uzdravuje srdce. Jak jeden náraz do srdce spouští další a další informace, souběhy životů, ladí naši mysl z jednoho postoje, který jsme zastávali v minulosti, do jiného, a tím se uzdravuje. Mohla jsem si své myšlenky nechat pro sebe a užívat si dovolenou, ale já je potřebovala vypsat, aby i vám mohly být prospěšné. Věřím, že tato kniha vám ukáže, jak pracovat se svým srdcem, aby mohlo stoupat vzhůru. S knihou se můžete i učit. Obsahuje 160 různých sdělení - co pro sebe dnes můžu udělat?-. Stačí si jen každý den otevřít knihu a přečíst si dané sdělení. Tím se budete učit kontaktu se sebou a dělat věci pro sebe.


...toupá vzhůru - přednáška Zdenky Blechové ... Srdce stoupá vzhůru - Zdenka Blechová - Megaknihy.cz ... ... Různými situacemi v interakci s druhými uzdravujeme své srdce, aby se oprostilo od starých nánosů a lehké mohlo stoupat vzhůru ... Srdce stoupá vzhůru Autor: Blechová, Zdenka Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové EAN: 9788087413623 ISBN: 978-80-87413-62-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha vypráví o tom, jak uzdravit ... Srdce stoupá vzhůru (Zdenka Blechová) | TaraEzoterika.sk ... . vydání) Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém... Téma prednášky vychádza z rovnomennej knihy "Srdce stoupá vzhůru" (2018). Ako uzdraviť srdce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY