Nejvýznamnější inovace v medicíně

Nejvýznamnější inovace v medicíně - Cyril Höschl, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cyril Höschl,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejvýznamnější inovace v medicíně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejvýznamnější inovace v medicíně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cyril Höschl,. Číst Nejvýznamnější inovace v medicíně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší výběr pozoruhodných přednášek, které zazněly na celostátním kongresu České lékařské akademie, jež se konal v roce 2017 v Mariánských Lázních. Vzhledem k mimořádnému zájmu publika o tato témata se autoři – editoři této knihy – rozhodli zpracovat obsah setkání knižně a zpřístupnit jej tak širší odborné veřejnosti. Kniha přináší na 160 stranách celkem 18 příspěvků, na jejichž zpracování se podílely tři desítky autorů a spoluautorů. Mohutný záběr a sestava velmi různorodých autorů, povětšinou předních odborníků a všeobecně známých osobností, činí tuto knihu atraktivní pro všechny lékaře a mediky bez rozdílu zaměření.


...Nejvýznamnější inovace v medicíně Autor: Cyril Höschl; Richard Rokyta ... Autor - Höschl - Cyril Höschl | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha přináší výběr pozoruhodných přednášek, které zazněly na celostátním kongresu České lékařské akademie, jež se konal v roce 2017 v Mariánských Lázních. Vzhledem k ... a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových ... Nejvýznamnější inovace v medicíně - Richard Rokyta, Cyril ... ... . Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných ... Nejvýznamnější inovace v medicíně Autor: Höschl, Cyril a Rokyta, Richard Nakladatel: Axonite EAN: 9788088046165 ISBN: 978-8088046-16-5 Popis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY