Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá

Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá - David Petersen, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Petersen,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Petersen,. Číst Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá Online je nyní tak snadné!

POPIS


V městečku Kůrová Kamenice na západě Myších teritorií, v útulném hostinci V Červnové ulici, se scházejí myši z širokého dalekého okolí, přilákány vyhlášenou pohostinností jeho majitelky Rudolfy. A právě zde opět probíhá soutěž ve vyprávění příběhů. Tomu, jehož příběh se Rudolfě bude zamlouvat ze všech nejvíc, hostinská odpustí celý účet. Vyhlídka na takovou výhru je pro myši velmi lákavá, takže druhý večer plný fantastických vyprávění může začít. David Petersen si pro tuto sbírku vybral několik významných komiksových tvůrců, kterým se podařilo naplnit ji legendami o dobrodružstvích, tajemnu i odvaze. Autory jednotlivých příběhů jsou Stan Sakai, Alex Eckman-Lawn, Nick Tapalanski, Ben Caldwell, Christian Slade, Rick Geary, Jemma Salume, Eric Canete, C.P.Wilson III., Cory Godbey, Bill Willingham, Jackson Sze, Justin Gerard, Dirk Shearer a tvůrce celé série David Petersen.


...o Myší hlídce, ať už Kniha první nebo právě tato druhá, jsou možným a doporučeníhodným začátkem vstupu do komixového světa ... Comics Blog: #1717: Legendy o Myší hlídce 1 - 65 % ... . Tedy i možnou odpovědí na často nad třetím pivem pokládanou otázku: "Hele, chci začít s komixy, tak aby to nebylo úplně hloupé a superhrdinové mě nebaví. Hledáte Legendy o Myší hlídce - Kniha druhá od Petersen David? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Comics Centrum Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá - kolektiv autorů . V městečku Kůrová Kamenice na záp ... Legendy o Myší hlídce - Kniha druhá - Petersen David ... ... . 33 prodejen po celé ČR Comics Centrum Legendy o Myší hlídce: Kniha druhá - kolektiv autorů . V městečku Kůrová Kamenice na západě Myších teritorií, v útulném hostinci V Červnové ulici, se scházejí myši z širokého dalekého okolí, přilákány vyhlášenou pohostinností jeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY