Jak rozdojit kozla: Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše!

Jak rozdojit kozla: Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! - Laura Janáčková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Janáčková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rozdojit kozla: Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak rozdojit kozla: Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Janáčková. Číst Jak rozdojit kozla: Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha „ Jak rozdojit kozla „ je praktickým návodem, jak získat od mužů vše, po čem žena touží. Ať už se jedná o lásku, porozumění , ale i obdiv nebo dárečky , kterými jí muž projevuje svůj vztah. V knize je uvedeno plno osobních příběhů, převážně movitých mužů a krásných žen , které ukazují jakými cestami může vztah vznikat a na jakých principech funguje. Vysvětluje rozdílné myšlení , chování a jednání obou pohlaví a zábavnou formou odkazuje na analogie z říše zvířat.


... Jak rozdojit kozla „ je praktickým návodem, jak získat od mužů vše, po čem žena touží ... Jak rozdojit kozla - Návod od Laury Janáčkové, jak získat ... ... . Ať už se jedná o lásku, porozumění , ale i obdiv nebo dárečky , kterými jí muž projevuje svůj vztah. Jak rozdojit kozla je nový knižní počin sexuoložky a psycholožky Doc. PhDr. Dr. phil. Laury Janáčkové, CSc. Křest knihy proběhl v designové kavárně Barley Gallery Café a my jsme u něj nechyběli. Laury Janáčkové jsme se zeptali, jak získat muže snů a následně ho neztratit. Budete se di ... Jak rozdojit kozla - Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! ... . Laury Janáčkové jsme se zeptali, jak získat muže snů a následně ho neztratit. Budete se divit, jak snadné to je. Všechny informace o produktu Kniha Jak rozdojit kozla - Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! - Laura Janáčková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak rozdojit kozla - Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! - Laura Janáčková. Kniha „ Jak rozd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY