Srdce je pohřebiště lásky

Srdce je pohřebiště lásky - Tamara Colchesterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tamara Colchesterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce je pohřebiště lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce je pohřebiště lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tamara Colchesterová. Číst Srdce je pohřebiště lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byl to jeden z nejskandálnějších párů v literárních kruzích – Harry Crosby, americký dědic, básník a nakladatel, a Caresse, výjimečná osobnost, která prošla proměnou z Mary Peabodyové, typické bostonské paničky, v Caresse Crosbyovou, vynálezkyni podprsenky a patronku umění. Tento úžasný pár vzal Paříž útokem roku 1920, zářil mezi tamějšími uměleckými hvězdami a založil tam svůj nakladatelský dům. Ale jejich příběh skončil strašlivou tragedií, která ovlivnila další generace… Roku 1970 Diana, Caressina dcera, přijíždí navštívit svou matku do umělecké kolonie, kterou se pokouší vytvořit na italském zámku Roccacasinibalda. Diana cítí, že ji i matku pronásledují běsi minulosti a chce vše vyřešit, než matka zemře. O léta později Caressina vnučka Elena pečuje na Alderney o svou matku v závěru jejího života. Ty dvě ženy nemohou být rozdílnější, než jsou… I Elena má dceru, Bay, a ta se snaží sestavit zútržků nevyslovená rodinná tajemství. Tamara Colchesterová se ve své prvotině mistrně pohybuje v různých časových rovinách, cestuje z Francie do Itálie a na Normanské ostrovy. Napsala neotřelý, silný portrét několika neobyčejných žen a vynesla na světlo dědictví, které předávají svým dcerám.Velice poutavým způsobem vypráví dnes již téměř zapomenutý, a přesto neobyčejný a úchvatný příběh své prababičky, ženy, která ve svém nakladatelství vydávala Hemingwaye, Joyce i Faulknera a Salvadora Dalího uvedla na mezinárodní uměleckou scénu.


...je pohřebiště lásky kniha od: Tamara Colchester ... Srdce je pohřebiště lásky - Tamara Colchesterová Recenze ... ... . 100 % 1 hodnocení ... Elektronická kniha Srdce je pohřebiště lásky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Srdce je pohřebiště lásky od ostatních... Hledáte Srdce je pohřebiště lásky od Tamara Colchesterová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Srdce je pohřebiště lásky milenecké, ale věčný pramen lásky mateřské Neděle, 24 Únor 2019 09:30 Taťána Kročková Nakladatelství Sofa books vydalo zajímavý román nazvaný Srdce je pohřebiště lásky, který vypráví o Caresse Crosbyové, vynálezkyni první podprsenky. Srdce je pohřebiště lásky Tamara Colch ... Srdce je pohřebiště lásky milenecké, ale věčný pramen ... ... . Srdce je pohřebiště lásky Tamara Colch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY