Člověče, nemrač se!

Člověče, nemrač se! - Jiří Havel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Havel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Člověče, nemrač se!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Člověče, nemrač se! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Havel. Číst Člověče, nemrač se! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka plná slovních hříček, legračních nesmyslů a hravých příběhů je určená dětem, které rády snídají vtipnou kaši. Věděli jste třeba, že od 1. dubna se manželka kraba jmenuje krabice a otec kuřete kuřák? A viděli jste už dopravní značku „Vyhni se škole vyznačeným směrem“? Že ne? Pak nahlédněte do téhle knížky, která dětem naznačuje, že čeština není jen obávaným předmětem u tabule, ale klíčem ke světu fantazie a veselých nápadů.


...če, nemrač se! - - popis, komentáře a veškeré informace o knize ... Kniha: Člověče, nemrač se! (Jiří Havel) | Martinus ... . Jedna z nejlepších knížek mého dětství. Slovní hříčky, humor podpořený kombinací slova a ilustrace, nápady, které jsem využila za 15 let ve své profesi - čili mě vlastně ovlivnila na celý život. Člověče, nemrač se! Jiří Havel. 5,0 ( 1) Legrácky a rébusy pro chytré děti. Knížka plná slovních hříček, legračních nesmyslů a hravých příběhů je určená dětem, které rády snídají vtipnou kaši. Věděli jste třeba, že od 1. dubna se manželka kraba jmenuje kr ... Člověče, nemrač se! - Jiří Havel | Databáze knih ... . Věděli jste třeba, že od 1. dubna se manželka kraba jmenuje krabice a otec kuřete kuřák? A viděli jste už ... Později se vypracoval až na jeho šéfredaktora, v té době v něm mohl publikovat i Jaroslav Foglar. V roce 1971 byl vyloučen ze Svazu spisovatelů a dál tak mohl tvořit jedin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY