Nájezdníci ze severu

Nájezdníci ze severu - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nájezdníci ze severu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nájezdníci ze severu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nájezdníci ze severu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nájezdníci ze Severu jsou desková hra z vikinského prostředí. Hráči se ve hře snaží se svými skupinkami vikingů podnikat nájezdy přes moře, plundrovat cizí území a získat tak zlato či dobytek. K úspešnému nájezdu ale potřebujete svoji skupinu dobře poskládat a vybavit ji. Čeká vás tak hodně příprav ve vesnici. Jen ten klan, který zajistí nejlepší kořist v kombinaci se silou váečníků a jejich chrabrostí v boji, má šanci zvítězit. Nájezdníci ze Severu jsou středně komplexní hrou s krásnou grafikou.


...níci ze severu Počet hráčů: 2 - 4 Herní doba: 60 - 80 minut Herní svět: vikingové Herní kategorie: worker placement, EURO hra Distributor: REXhry Hru pořídíte například v ... Nájezdníci ze Severu - HRAS ... ... Nájezdníci ze severu je hra s vikingskou tématikou, ve které se hráči budou snažit dobývat sídla na pobřeží. Každé správné výpravě ale předchází příprava ve vesnici, kde se dá získat užitečný proviant, nebo nějaká ta zbroj. Nájezdníci ze Severu jsou desková hra z vikinského prostředí. Hráči se v nich snaží se svými skupinkami vikingů plundrovat, a získat tak zlato či dobytek. K úspěšnému ... Nájezdníci ze severu - TLAMA games ... . Nájezdníci ze Severu jsou desková hra z vikinského prostředí. Hráči se v nich snaží se svými skupinkami vikingů plundrovat, a získat tak zlato či dobytek. K úspěšnému nájezdu ale potřebujete svoji skupinu dobře poskládat, čeká vás tak hodně práce ve vesnici, kde budete získávat třeba proviant. Nájezdníci ze Severu jsou středně komplexní hrou, která navíc moc pěkně vypadá a my ji můžeme vřel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY