Paroháč

Paroháč - Jan Cimický | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Cimický
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paroháč.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paroháč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Cimický. Číst Paroháč Online je nyní tak snadné!





POPIS


Psychiatr Vaněček ordinuje jako každý den, pacient za pacientem, úzkosti, deprese, stres. I trenér z fitka, sportovní typ atraktivního muže, přichází s problémem, chce se poradit o podivném chování své poslední milenky. A v doktoru Vaněčkovi se začne vršit podezření, že by tou milenkou mohla být jeho žena. A všechno tomu stále víc nasvědčuje. Prožívá tak otřesné dilema rozhodování, co by měl udělat a místo, aby se podezření zbavoval, přibývá řada dalších možných důkazů, které ho v podezření utvrzují. Ani odborník si v takové situaci neví rady. Je snazší radit jiným, než sám sobě. Všechno se ještě víc zkomplikuje, když se před dveřmi prázdného bytu, který patří jeho ženě, najde mrtvý trenér z fitka. Dokáže odborník na lidskou duši ustát tu nahromaděnou skrumáž náhod, do nichž se zaplétá stále víc? Jak tohle vše může dopadnout? Je možné odhalit pravdu?


... pro všechny paroháče, kandaulisty a nevěrné potvory ... paroháč - WordReference.com Anglicko-český slovník ... ... paroháč - WordReference.com Anglicko-český slovník ... pro všechny paroháče, kandaulisty a nevěrné potvory. Napiš nám svůj příběh a zjisti, že nejsi sám, kdo nosí parohy. parohac.cz ✅ Tato doména je na prodej. Se špičkovou doménou snadno vybudujete úspěšný web. Změnu majitele zajistíme online r...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY