Novohradsko – Stopy lidí

Novohradsko – Stopy lidí - Václav Vochozka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Vochozka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Novohradsko – Stopy lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Novohradsko – Stopy lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Vochozka. Číst Novohradsko – Stopy lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pojednává o historii kraje, popisuje historii vzdálenou i nedávnou, příběhy lidí dávno zemřelých i současníků. Kreslí osudovou linku kraje, který dramaticky střídal období vzkvětu a temna. Autor se v osobním vyprávění vrací až do hlubokých počátků osídlení kraje, velký prostor věnuje jeho rozkvětu za vlády Buquoyů, aby se dostal až do blízké minulosti a současnosti, kde se zaměřuje zejména na tématy krajiny a lesa. Chronologickou linku protkává osobními příhodami se specifickým humorným nádechem. Ve výsledku předestře čtenáři ucelený obraz života kdysi a dnes v tajemné oblasti Novohradských hor. Kniha obsahuje 30stránkovou fotogalerii se souborem unikátních historických fotografií z oblasti kolem Hojné Vody, někdejšího loveckého zámku Žofín nebo Černého údolí, pocházejících z přelomu 19. a 20. století. Celkem obsahuje přes 80 historických fotografií, aktuální letecké a krajinářské fotografie i porovnávací fotografie významných míst dnes a před stoletím.


...dsko - Stopy lidí Autor: Vochozka, Václav Nakladatel: Staré hutě EAN: 9788027037766 ISBN: 978-80-270-3776-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 30,2 × 23,7 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Vydává Obecní úřad Horní Stropnice únor 2 ... . vydání) Novohradsko - stopy lidí (Václav Vochozka) Cena vč. DPH: 499 Kč Cena pro členy klubu typu B: 449 Kč Cena pro členy klubu typu C: 449 Kč. Výpravná velkoformátová publikace o Novohradských horách. Novohradsko - Stopy lidí. Václav Vochozka. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha pojednává o historii kraje, ... Novohradsko - Stopy lidí | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Novohradsko - Stopy lidí. Václav Vochozka. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha pojednává o historii kraje, popisuje historii vzdálenou i nedávnou, příběhy lidí dávno zemřelých i současníků. ... Novohradsko - stopy lidí (Václav Vochozka) skladem. 449 Kč . do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY