Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan

Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan - David Frawley, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Frawley,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frawley,. Číst Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha jako vůbec první podrobně uvádí, jak si vybírat jógové ásany (polohy), které jsou, podle pět tisíc let starého systému ájurvédské medicíny, vhodné pro váš jedinečný tělesný typ. Tyto dva systémy léčení a ovládání energie jsou tradičně pokládány za účinné metody pro zmírnění stresu, vytvoření osobní rovnováhy, odstranění zdravotních potíží a chronické bolesti. S knihou Jóga pro váš typ získáte základní povědomí o józe a ájurvédě a rovněž potřebné informace pro vyvážení vaší energie a pocit života ve zdraví.


...awley; Sandra Summerfield Kozak. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Kniha: Jóga pro váš typ (David Frawley) | Martinus ... . Jóga pro váš typ obsahuje informace, které potřebujete k vyvážení své energie, zdraví a vědomí a k obohacení života prostřednictvím individualizované jógové praxe. (ájurvédský přístup ke cvičení ásan) Předmětná hesla Hathajóga Ásany Ájurvéda. Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan David Frawley, Summerfield Sandra Kozak Jóga pro váš typ - Ájurvédský přístup ke cvičení asán - Tato kniha jako vůbec první ... Kniha: Jóga pro váš typ | Knihy.ABZ.cz ... . Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan David Frawley, Summerfield Sandra Kozak Jóga pro váš typ - Ájurvédský přístup ke cvičení asán - Tato kniha jako vůbec první podrobně uvádí, jak si vybírat jógové ásany (polohy), které jsou, podle pět tisíc let starého systému áj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY