Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1

Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 - Tony S. Daniel, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tony S. Daniel,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony S. Daniel,. Číst Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebevražedný oddíl zasahuje ze stínů a odvádí práci, které by se superhrdinové nedotkli ani dlouhou tyčí. Jeho členy drží pod krkem svým ocelovým stiskem ředitelka Amanda Wallerová a dosud se jí dařilo svá monstra a maniaky udržet v tajnosti… ale tomu je teď konec. Batman je jim na stopě a ani on, ani Liga spravedlnosti nehodlají existenci něčeho podobného tolerovat. Oddíl musí být rozpuštěn. Ale zatímco se kladní i záporní hrdinové soustředí jen na své osudové střetnutí, zvrhlý intrikán Maxwell Lord sestavil hrůzné vojsko těch nejvražednějších superpadouchů DC vesmíru a hodlá pobít oba týmy bez rozdílu! Připravte se na akcí nadupané setkání s těmi největšími komiksovými hrdiny i zločinci, které vám přináší hvězdný tým scenáristů Joshua Williamson, Tim Seeley, Rob Williams a Si Spurrier, jejichž vizi ztvárnili neméně hvězdní výtvarníci Jason Fabok, Tony S. Daniel, Jesus Merino, Riley Rossmo, Christian Duce a další! Obsahuje bonus ke komiksu SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 8 a komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 9, LIGA SPRAVEDLNOSTI č. 12 a LIGA SPRAVEDLNOSTI VERSUS SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 1–3.


...avedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 1 ... Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 - Tony S ... ... . apríla 2019 25. júna 2019 Štěpán Lenk 1314 Views 0 Comments Crew , Justice League , Rebirth , Suicide Squad V komiksech je možné takřka vše, skoro jako v pohádce. Obsahuje bonus ke komiksu SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 8 a komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 9, LIGA SPRAVEDLNOSTI č. 12 a LIGA SPRAVEDLNOSTI VERSUS SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 1-3. Detailní informace Tisk Zeptat se Sdílet Liga Spravedlnosti vs. Sebevražedný oddíl 1 Sebevražedný od ... Komiks Liga Spravedlnosti vs. Sebevražedný oddíl 1 ... ... . Sebevražedný oddíl 1 Sebevražedný oddíl zasahuje ze stínů a odvádí práci, které by se superhrdinové nedotkli ani dlouhou tyčí. Jeho členy drží pod krkem svým ocelovým stiskem ředitelka Amanda Wallerová a dosud se jí dařilo svá monstra a maniaky udržet v tajnosti… ale tomu je teď konec. Sebevražedný oddíl (v anglickém origin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY