Co se děje, když jíš? - Podívej se pod obrázek

Co se děje, když jíš? - Podívej se pod obrázek - Emily Bone | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Bone
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co se děje, když jíš? - Podívej se pod obrázek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co se děje, když jíš? - Podívej se pod obrázek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Bone. Číst Co se děje, když jíš? - Podívej se pod obrázek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jídlo je pro tělo a jeho správné fungování nezbytné. Ale co se s potravinami děje, když je sníš? Kam putuje sousto, které spolkneš? Kde a jak skončí? Pokud si kladeš podobné otázky a toto téma tě zaujalo a chceš se dozvědět více o fungování lidského tělo a orgánů, odklop více než 80 okének v knize a zjisti mnoho zajímavých informací. Dozvíš se, co jsou to vitaminy, jestli je cukr pro tělo opravdu prospěšný, jak tělu pomáhají bílkoviny, zda jsou všechny bakterie pro tělo škodlivé a mnoho dalšího. Tak neváhej a pojď se do této knížky pořádně zakousnout!


... se, co jsou to vitaminy, jestli je cukr pro tělo opravdu prospěšný, jak tělu pomáhají bílkoviny, zda jsou všechny bakterie pro tělo škodlivé a mnoho dalšího ... Emily Bone | Databáze knih ... . podívej se pod obrázek, jídlo, lidské tělo, potraviny, co se děje, odklápěcí okénka, trávicí soustava, vitaminy, cukry, zdraví, kniha s okénky Co se děje, když jíš? - Podívej se pod obrázek Autor: Bone, Emily Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025627594 ISBN: 978-80-256-2759-4 Originál: Look Inside - What happens when you eat? Překlad: Holešovský, Jakub Ilustrace: Tognetti, Stefano Popis: 1× kniha ... Kniha: Co se děje, když jíš? - Emily Bone | Knihy.ABZ.cz ... . EAN: 9788025627594 ISBN: 978-80-256-2759-4 Originál: Look Inside - What happens when you eat? Překlad: Holešovský, Jakub Ilustrace: Tognetti, Stefano Popis: 1× kniha, lepená, 14 stran, česky Rozměry: 19,8 × 22,3 cm Rok vydání: Jídlo je pro tělo a jeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY