Myšlenky srdce: 54 inspiračních karet

Myšlenky srdce: 54 inspiračních karet - Louise L. Hay | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Louise L. Hay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Myšlenky srdce: 54 inspiračních karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myšlenky srdce: 54 inspiračních karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louise L. Hay. Číst Myšlenky srdce: 54 inspiračních karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozložte tyto karty po vašem bytě či domě, v autě, práci nebo kdekoli jinde, kde je často uvidíte. Nabídněte je přátelům a rodině, abyste tak mohli šířit radost. Každé ráno meditujte s jinou kartou a vnesete tak do svého dne pozitivní energii. Vizualizujte, jak se všechna vaše omezení jedno po druhém ztrácí, dokud nebudete v bezpečí a uzdravení. Vězte, že bez ohledu na to, co se děje ve vašem životě, bez ohledu na to, jak těžké věci jsou, v samém středu vašeho já jste v bezpečí a celiství. A navždy budete..


...y srdce KAPESNÍ VYDÁNÍ ... 54 inspiračních karet 54 karet ... Myšlenky srdce - Louise L. Hay | Knihy Dobrovský ... . formát: 6,3 x 9 cm. překladatel: Jitka Ondryášová ... Myšlenky srdce: 54 inspiračních karet Louise L. Hay Nakladatel: Synergie 2018 Všechny informace o produktu Kniha My šlenky srdce - 54 inspiračních karet - Louise L. Hay, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze My šlenky srdce - 54 inspiračních karet - Louise L. Hay. Rozložte tyto karty po vašem bytě či domě, v autě ... Myšlenky srdce - inspirační karty - Hay L. Louise ... ... . Hay. Rozložte tyto karty po vašem bytě či domě, v autě, práci nebo kdekoli jinde, kde je často uvidíte. Nabídněte je přátelům a rodině, abyste tak mohli šířit radost. Každé ráno meditujte s jinou kartou a vnesete tak do svého dne pozitivní energii. Vizualizujte, jak se všechna vaše omeze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY