Stáje Zlatá hvězda – Ztraceny v bouřce

Stáje Zlatá hvězda – Ztraceny v bouřce - Soraya Nicholasová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Soraya Nicholasová
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Stáje Zlatá hvězda – Ztraceny v bouřce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stáje Zlatá hvězda – Ztraceny v bouřce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soraya Nicholasová. Číst Stáje Zlatá hvězda – Ztraceny v bouřce Online je nyní tak snadné!





POPIS


3. díl nové série pro dívky, ve které hrají hlavní roli poníci, koně, dobrodružství a přátelství.Poppy přiveze na Zlatou hvězdu svoji nejlepší kamarádku Sarah. Těší se, že si společně s Katií a Milly užijí jízdu na koních, ale Sarah s nimi jejich nadšení nesdílí. Vlastně se koní spíš bojí. Pak ale holky Sarah přesvědčí, ať s nimi vyrazí na projížďku. Pojedou přece krokem a nic se nemůže stát! Jenže je zastihne prudká bouřka a od úderu blesku začne hořet. Jak holky tuto dramatickou situaci zvládnou?


...e Zlatá hvězda - Ztraceny v bouřce. Soraya Nicholasová ... Stáje Zlatá hvězda - Ztraceny v bouřce - zamiluje si Sarah ... ... . E-kniha 109 Kč. Koupit Stáje Zlatá hvězda - Pátrání v sedle. Soraya Nicholasová. E-kniha ... Stáje Zlatá hvězda - Ztraceny v bouřce Autor: Nicholasová, Soraya Nakladatel: Fragment EAN: 9788025339343 ISBN: 978-80-253-3934-3 Originál: Starlight Stables - Bush Bolts Překlad: Kempná, Romana Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Stáje Zlatá hvězda - Ztraceny v bouřce Sor ... Stáje Zlatá hvězda - Ztraceny v bouřce - Soraya ... ... . vydání) Stáje Zlatá hvězda - Ztraceny v bouřce Soraya Nicholasová . 5,0 ( 2) 3. díl nové série pro dívky, ve které hrají hlavní roli poníci, koně, dobrodružství a přátelství. Poppy přiveze na Zlatou hvězdu svoji nejlepší kamarádku Sarah. Tě...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY