Trialog a jiné hlouposti

Trialog a jiné hlouposti - Dušan Pirník | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dušan Pirník
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trialog a jiné hlouposti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trialog a jiné hlouposti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dušan Pirník. Číst Trialog a jiné hlouposti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Trialog a jiné hlouposti je pestrá a zábavná. Obsahuje divadel ní aktovku, duchařskou černou komedii, povídku, libreto operety, sci-fi příběh. Texty spojuje červenou nití především humora sar kasmus, někdy černý, jindy absurdní. Autor čtenáře zavede donočního podniku, k zubaři,na tiskovku, do manželské poradny, mezineuspokojené ženy, do přepony milostného trojúhelníku a do dalšíchsituací, v nichž najde kouzlo nechtěného.


...rialog a jiné hlouposti je pestrá a zábavná ... Dušan Pirník | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . Obsahuje divadelní aktovku, duchařskou černou komedii, povídku, libreto operety, sci-fi příběh. Texty spojuje červenou nití především humor a sarkasmus, někdy černý, jindy absurdní. Autor čtenáře zavede do nočního podniku, k zubaři, na tiskovku, do manželské poradny, mezi neuspokojené ženy, do přepony ... Hodnotenie produktu: 0%. Autor : Dušan Pirník, Druh sortimentu : Kni ... Trialog a jiné hlouposti - Dušan Pirník | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Autor : Dušan Pirník, Druh sortimentu : Kniha, Název : Trialog a jiné hlouposti, Jazyk : Čeština, Počet strán : 180 Kniha Trialog a jiné hlouposti je pestrá a zábavná. Obsahuje divadel ní aktovku, duchařskou černou komedii, povídku, libreto operety, sci-fi příběh. Texty spojuje červenou nití především humor a sa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY