Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70

Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70 - Toshihiko Karakida, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Toshihiko Karakida,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toshihiko Karakida,. Číst Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento pracovní sešit, založený na výukové metodě Kumon, pomůže vašemu dítěti naučit se vyjmenovávat čísla ve správném pořadí až do 70. Jistota v těchto dovednostech přispěje k tomu, že se mu bude bez problémů dařit i v dalších oblastech práce s čísly, jako je například sčítání, a zvýší se též jeho motivace svět čísel dále poznávat. Na přední straně každého listu bude dítě pracovat na zábavných číselných hádankách a na zadní straně pak bude vybarvovat obrázky podle čísel, čímž se spolu s rozvíjením jeho jemných motorických schopností posílí také jeho schopnost daná čísla rozeznat. Povzbuzujte zvědavost svého dítěte v poznávání čísel. Tyto schopnosti jsou velmi důležité pro rozvoj jeho budoucích aritmetických dovedností.


...acovní sešit, založený na výukové metodě Kumon, pomůže vašemu dítěti naučit se vyjmenovávat čísla ve správném pořadí až do 70 ... Můj pracovní sešit Hry s čísly 1-70 | Knižní klub Levné knížky ... . Jistota v těchto doved... Můj pracovní sešit Hry s čísly 1-70. Giovanni K. Moto, Toshihiko Karakida, Yoshiko Murakami, Yoshihiro Suzuki. Listovat. Pokud již vaše dítě umí přečíst čísla větší než 10, tento pracovní sešit mu pomůže naučit se čísla vyjmenovat ve správném pořadí a poznat je až do 70. Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70 Pokud již vaše dítě umí přečíst čísla větší než 10, tento pracovní sešit mu pomůže ... Můj pracovní sešit Hry s čísly 1-70 | Nejbaby.cz ... . Můj pracovní sešit - Hry s čísly 1-70 Pokud již vaše dítě umí přečíst čísla větší než 10, tento pracovní sešit mu pomůže naučit se čísla vyjmenovat ve správném pořadí a poznat je až do 70. Můj pracovní sešit - Hry s ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY