Kavárnička na pobřeží

Kavárnička na pobřeží - Jenny Colganová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jenny Colganová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kavárnička na pobřeží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kavárnička na pobřeží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Colganová. Číst Kavárnička na pobřeží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Floru přivede pracovní cesta na ostrůvek Mure, kde prožila dětství. Musí proto opustit hektický život v Londýně plném světel, což je pro ni velmi náročný úkol. Ani pohled na jasně modré moře ji příliš netěší. Navíc se musí starat o svého otce a nemožné bratry. Pustí se do generálního úklidu kuchyně a při něm objeví maminčinu sbírku receptů a začne podle nich vařit. Postupně se stále víc sbližuje se svou rodinou a přítelkyní z dětství Lornou, která tu pracuje jako učitelka v místní škole. No a samozřejmě jsou tu i bájná stvoření selkie, která se vyskytují ve skotském folkloru i na severských ostrovech. Žijí jako tuleni v moři, ale když si svléknou kůži, stávají se lidmi na pevnině. Podaří se Floře najít po letech v Mure své místo, velkou lásku, i sebe samotnou?


...ička na pobřeží Autor: Colganová, Jenny Nakladatel: Argo EAN: 9788025726808 ISBN: 978-80-257-2680-8 Originál: The Summer Seaside Kitchen Překlad: Vlčková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Kavárnička na pobřeží - Biblio ... . vydání) Kniha Kavárnička na pobřeží Přidat komentář. JessieEx. 8 20. dubna. Jenny Colgan je sice moje srdcovka, ale Kavárnička byla její nejslabší knížkou. ... Objednávejte knihu Kavárnička na pobřeží v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Kavárnička na pobřeží (Jenny Colgan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom k ... Kavárnička na pobřeží - Jenny Colgan - Megaknihy.cz ... . ... Objednávejte knihu Kavárnička na pobřeží v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Kavárnička na pobřeží (Jenny Colgan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Kavárnička na pobře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY