BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách

BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách - Marie Šuláková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Šuláková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách.pdf


Chcete si knihu přečíst?BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Šuláková,. Číst BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč se rozhodli pro cestu BIO? Jak žijí? A jsou šťastní v tom, co dělají? V životě? Splnil se jim jejich sen nebo by to chtěli jinak? Všechny tyto otázky spolu souvisí a skoro na všechny tady dostanete odpověď. Od lidí z 15 biofarem, kteří si na mě udělali čas, na chvíli odskočili od své práce a mnohdy si nestihli opláchnout ani ruce a tak jsem voněla zvířaty, hlínou, slámou a ta mi pak čouhala i z bot a mně to vůbec nevadilo. Při natáčení jsem občas do něčeho šlápla, hladila jsem kočky, psy, krávy, koně, ovce, obdivovala zeleninu, obilí nebo nasávala vůni levandule a čokolády. A tak se při čtení jednotlivých rozhovorů a reportáží můžete těšit na skutečné lidské a někdy i zvířecí povídání od zemědělců a výrobců, kteří se rozhodli pracovat v bio režimu a už to nějaký pátek i dělají. Většinou v krajině, která je ještě stále krásná, v místech, kam vedou klikaté a kamenité cesty, v půdě do níž se pomalu vrací život broučků, žížal, motýlů nebo ježků.


...atelství Kazda vyšla kniha BIO je naše cesta s podtitulem Příběhy z putování po našich ekologických farmách ... E-shop spolku Arnika - Arnika ... . Vydejte se prostřednictvím jejich stránek na výlet i vy! V České republice je podle předmluvy kolem 4500 biofarem a autorka se celkem náhodě zaměřila na 15 z nich. > BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách. BIO je naše cesta: Příběhy z putování po našich ekologických farmách. Cena: 398,- Kč . Objednat položku. Autor: Marie Šulákov ... Marie Šuláková: BIO je naše cesta. Příběhy z ... BIO je naše cesta od 248 Kč - Heureka.cz ... . Cena: 398,- Kč . Objednat položku. Autor: Marie Šulákov ... Marie Šuláková: BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách. ... Příběhy z putování po našich ekologických farmách Kód: K075. Akce Doprodej 1 hodnocení Značka: Nakladatelství KAZDA. 398 Kč -50 % 398 Kč -50 % 199 Kč ... BIO je naše ces...SOUVISEJÍCÍ KNIHY