Pozemské štěstí: Diagnostika karmy 3

Pozemské štěstí: Diagnostika karmy 3 - S.N. Lazarev | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
S.N. Lazarev
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozemské štěstí: Diagnostika karmy 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozemské štěstí: Diagnostika karmy 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S.N. Lazarev. Číst Pozemské štěstí: Diagnostika karmy 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve skutečnosti člověk potřebuje vysoký intelekt a velké schopnosti, aby dokázal bohatství získat a také si je udržet. Především však musí mít mravní potenciál, nahromaděný v minulých životech. Pokud je tento potenciál nízký, bohatství jej nerozvíjí, ale kazí. Nesprávný vztah k penězům a svěřené moci činí duši drsnou a hrubou. To znamená, že v bohatství se skrývá nejen pozemské štěstí, ale i cosi nebezpečného. Nemoc je lékem pro duši. Láska je také lékem pro duši a člověk si vybere sám, zda chce lék hořký, nebo sladký.


...ika karmy 3 - Pozemské štěstí. Každý z nás si alespoň jednou v životě položil otázku, proč se ta nebo jiná událost děje v jeho životě a jak moc záleží na člověku samotném, a jak na náhodách nebo jiných okolnostech ... Sergej Lazarev - Diagnostika Karmy - Trgovina | Facebook ... . Převážně je to vždy spojeno s nepříjemnými událostmi. doporučujeme začít knihou Zdraví člověka, v níž je celý panem Lazarevem odhalený systém zákonů Vesmíru shrnut. Poté je vhodné začít postupně číst řadu knih Diagnostika karmy od 1. do 13. dílu a řadu Člověk budoucnosti, z níž máme zatím do češtiny přeložený 1. a 3. díl. Pozemské štěstí Diagnostika karmy 3. Přidat recenzi ... Pozemské štěstí -- Diagnostika karmy 3 - Knihy.ABZ.cz ... . Poté je vhodné začít postupně číst řadu knih Diagnostika karmy od 1. do 13. dílu a řadu Člověk budoucnosti, z níž máme zatím do češtiny přeložený 1. a 3. díl. Pozemské štěstí Diagnostika karmy 3. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnoce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY